המדריך לבחירת מעצב שיער

המדריך המלא אודות עיצוב שיער

את קובעת תור למעצב שיער נחשב בתל אביב, מגיעה למכון עיצוב השיער, מתיישבת על ספת העור המפוארת וסורקת את הסביבה. מכוני עיצוב שיער במיוחד בתל אבי, אבל לא רק הם מקום שכיף לשהות בו וכיף ליהנות מהעיצוב שלו. מעצבי שיער משקיעים רבות בעיצוב של המקום היות והתחרות רבה וכל אחד רוצה שהמקום שלו ייחשב נוצץ, יוקרתי ומפואר. לאחר סקירה קצרה, את מרימה את המגזין הקרוב אלייך, מזכירה מציעה לך קפה ועוגיות ואת מחכה שתורך יגיע. בזמן הזה את יכולה להסתכל על שלל תספורות ועיצובי שיער אפשריים מתוך הקטלוג הפרוס על שולחן ההמתנה. לאחר מספר דקות, את נקראת לתורך והקסם מתחיל.

 

שלב ראשון- חפיפת השיער

לפני שמתחילים במלאכת עיצוב השיער יש צורך לחפוף אותו כך שיהיה רטוב ומוכן לעיצוב וכמו כן להסיר את הקשרים והלכלוך שנמצא בשיער. בחלק ממכוני השיער החפיפה מתבצעת על ידי הספר או מעצב השיער בעצמו ובחלק מהמקומות עושה זה עוזר או עוזרת שזהו תפקידם. לאחר שחפפו את ראשך, טוב טוב, עשו לך תוך כדי מסאג' קרקפת ומילאו את שיערך בחומרים מזינים וריחניים את מוכנה להתחיל.

rosmarine משפחת

שלב שני- תכנון התסרוקת

העולם של עיצוב שיער הוא גדול ורחב וישנן שלל תסרוקות מהן ניתן לבחור. המגוון הוא עצום וחשוב להבהיר לספר מהי התסרוקת המדויקת אותה את רוצה. אם יש אפשרות להראות את התסרוקת הזו על מישהי אחרת, לדוגמא אישיות מפורסמת או מישהי שצילמת ברחוב, זה יכול להקל על העבודה מבחינת הספר. כאשר תשבו את והספר, יתכן ותזכי להערות בונות על התספורת אותה בחרת. עיצוב שיער זו תורה בפני עצמה ויכול להיות שהתסרוקת המהממת והמיוחדת אותה את רוצה היא אינה מתאימה למבני הפנים שלך, או שיכול להיות שהשיער שלך קצר מידי בשביל תסרוקת שכזו. חשוב שתדעי ששום דבר אינו בלתי אפשרי. גם אם השיער קצר מידי תמיד ניתן לבצע תוספות שיער ואז להכין את התסרוקת, אולם זה מייקר ומסבך את כל ההליך.

שלב שלישי- מתחילים לעבוד

לאחר שדיברתם, תכננתם והחלטתם איזה תספורת את רוצה, הגיע שלב הביצוע. השיער שלך כרגע נתון בידיו של אדם זר, ולכן חשוב מאוד שיהיה זה אדם בעל ניסיון ומומחיות בתחום. במיוחד אם את מעוניינת בעיצוב שיער מורכב, מיוחד ולא שגרתי, חשוב שתלכי לאדם שזהו מקצועו מזה שנים רבות ושיש לו מוניטין כמעצב שיער עילית. כשזה נוגע לשיער שלך- אין מקום לפשרות. חשוב מאוד שתדיע שבמידה והחלטת להתחיל בהחלקות שיער (יש לברר על זה בקפידה מול צקצוענים ןלהבין את ההבדל בן טיפולים נטולי פורמאלין ולטיפולים באישור משרד הבריאות) עלייך להתמיד ולהתחייב עם עצמך על שיגרה וחזרה על הפעולה מידי חודש דבר המצריך זמן וכסף של טיפול ואחזקה ע"י שמפו ללא מלחים מסכת קראטין ולקחת בחשבון שיהיה עליך לעבור לכלל מוצרי עיצוב ללא מלחים כמו אמפולות שיקום , סרום מזין וכדומה.

kasdus (3)

פורסם בקטגוריה Uncategorized. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים