זיפות בצורות מודרניות

זיפות בצורות חדשות ומודרניות

פתרונות איטום איכותיים הם הכרח בכל בית לקראת ימי החורף

יש מי שאוהב את התקופה הזאת, ויש מי שלא מסוגל לחשוב עליה. השמש מתחילה לשקוע מוקדם יותר ויותר, הבקרים נהיים קרים יותר ויותר, העלים מתחילים לנשור מהעצים ברחבי הארץ, ובקיצור – ימי חורף מתרגשים ובאים עלינו לטובה. עבור מי שאוהב את העונה, מדובר בחגיגה של ממש, אך לימי החורף יש גם ייחוד שלילי שאין בימי הקיץ, והוא כל מה שנוגע לרטיבות ולנזילות בבית שלנו. בעוד בימי הקיץ החום הוא האלמנט היחיד שבעייתי בבית שלנו, בימי החורף הגשמים שיורדים ברחבי הארץ כולה יכולים לחלחל לבתים של כל אחד מאתנו אם אין לנו פתרון איטום איכותי. האיטום הזה, שתפקידו לאפשר לנו שגרת חיים תקינה ויבשה בבית, הוא פעולה שיש לבצע עוד לפני החורף, ובמקרים רבים מדובר בתהליך יקר למדי עם אפשרויות שונות ויקרות בתחום. האפשרות הפשוטה, הקלאסית והזולה ביותר היא כמובן זיפות – איטום באמצעות זפת. נבין בדיוק מה האפשרויות המודרניות בתחום, שלא נופלות מכל סוג אחר של איטום.

sprite_x

כמה אפשרויות זיפות מודרניות, שמוכיחות שאיטום בזפת זה לא ממש מה שהכרתם

  • זיפות דו שכבתי – כאשר אנחנו משתמשים בזפת תקנית, אנחנו יכולים להיות בטוחים שאנחנו מקבלים איטום איכותי. עם זאת, בכדי להיות בטוחים באמת שהאיטום יחזיק זמן רב ולא ייפול משום פתרון איטום אחר, אנחנו צריכים לזפת את הגג שלנו בשתי שכבות של זפת, וביניהן בשכבת של אינטרגלס או פיברגלס. למעשה, כאשר אנחנו מוסיפים את שכבת הביניים, שמגיעה בצורה של רשת, אנחנו מבטיחים מצד אחד רציפות איכותית של האיטום, ומצד שני גם איטום מלא, עבה ומגובה בשכבה אטומה נוספת. כך גם לאחר שנים ארוכות של שימוש ושחיקה אנחנו יכולים להיות בטוחים שהגג שלנו עדיין אטום. זהו אחד הספקים שאנו עובדים עמו.
  • שכבת יסוד – מומלץ בחום שלא למרוח זפת ישירות על משטחי גג שונים, גם אם מדובר במשטחים ביטומניים כמו בטון, אליהם הזפת נדבקת בצורה טובה יותר. בכל מקרה, מומלץ למרוח שכבת יסוד של חומר שאליו הזפת נדבקת בצורה הטובה ביותר, ובדרך כלל מדובר בחומר ביטומני כזה או אחר שיש לו תכונות חיוביות של איטום כך או כך.
  • זפת קרה – אפשרות זפת קרה היא אפשרות מצוינת בכל הנוגע לאיטום מקומי ופתרון נקודתי במקומות בהם יש בעיה ספציפית בגג שלנו. במקום לפתוח את הגג כולו, ניתן לתת פתרון מקומי ומהיר וליהנות שוב מגג אטום בוודאות גבוהה מאוד.

בכל מקרה, שירות איטום איכותי יבחר עבורכם את שיטת האיטום המתאימה ביותר לבית שלכם

בין אם מדובר בשירות של זיפות ממש או באפשרויות איטום אחרות, המפתח לביצוע איכותי של איטום הוא שירות מקצועי בתחום. בכל מקרה, כדאי לבחור בשירות איטום שנותן לנו גם מגוון רחב של אפשרויות איכותיות בתחום הזפת, שהן גם בדרך כלל זולות יותר מאפשרויות איטום אחרות.

פורסם בקטגוריה איטום הגג שלכם. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים